About Us

Infrastruktura w chmurze i tworzenie oprogramowania

Nasza firma zajmuje się sprzedażą profesjonalnych usług dotyczących tworzenia infrastruktury w chmurze oraz dedykowanym dewelopmentem.

Serverlesss na AWS, MS Azure. Usługi DevOps. Tworzenie rozwiązań opartych na AI i ML

Specjalizujemy się w tworzeniu bezpiecznych rozwiązań serveless na chmurach obliczeniowych Amazon Web Services oraz Microsoft Azure – usługi devops (Cloud Formation Template, Terraform) oraz tworzeniu oprogramowania w językach Python, React.js, Node.js, golang oraz Java. Tworzenie naszego oprogramowania jest zautomatyzowane CI/CD w oparciu o repozytoria kodów. Nasze rozwiązania wykorzystują często algorytmy AI/ML. Przy tworzeniu elementów systemów dla Klientów korzystamy ze środowisk Dev i Stage z zanonimizowanymi danymi.

Inteligentne systemy monitoringu z użyciem dronów wspieranych AI

Odrębnym działem jakim zajmujemy się obecnie są drony, które korzystając z rozproszonej sieci mają za zadanie przeszukiwać określone obszary komunikując się pomiędzy sobą. Drony wyposażone są w komponenty AI i nie potrzebują operatora w trakcie swojego lotu. Jest to projekt inwestycyjny realizowany wewnętrznie w firmie jako przyszły produkt. Przy tworzeniu tego projektu korzystamy z naszego doświadczenia oraz wiedzy na pograniczu elektroniki i informatyki.